Krach už v první třetině. Plzeň-Zlín 5:2

Kdepak, na výhru se Spartou se o 48 hodin později v Plzni zlínským Beranům navázat nepodařilo. A může za to katastrofální vstup do utkání. Venku ještě mistr nevydoloval ani bodík.

Do 15. minuty bylo na západě Čech „vymalováno“. Domácí šli do vedení ranou obránce Moravčíka v 9. minutě, na jeho bombu Štůrala dobře kvůli změti hráčů před ním neviděl. Podobné to bylo ve 13. minutě, kdy nedokázal reagovat na teč Sýkory.

Pak hráli rozjetí Indiáni přesilovku a zdařilou kombinaci zakončil Kratěna, v 15. minutě vedli Plzeňští 3:0.

Do kabin se ovšem šlo za stavu 3:1, v 19. minutě napálil puk Kotvan a ten se zastavil až v síti.

Kdo myslel na obrat, musel být zklamán, tyhle myšlenky zaplašil domácí Kubalík, když ve 26. minutě ujel a nedal hostujícímu golmanovi šanci.