Další rána do zlínských řad. Poslední padl s prvním 0:4

Dostali dva góly ve vlastních přesilovkách. To byl určitě jeden z hlavních důvodů, proč zlínští hokejisté nestačili na vedoucí Třinec. Podlehli mu 0:4. Vítězství hostů se jeví jako úplně spravedlivé. Domácí se topí na dně tabulky. Po dvanácti kolech má mistr pouhých šest bodů.

V první části to na žádný debakl nevypadalo, domácí se hostům vyrovnali i v počtu šancí, Balaštík, Ondráček ani Okál ale nebyli přesní i díky velmi dobré kvalitě brankáře Hamerlíka.

Druhá část už pro domácí dobrá nebyla. Nejdříve Rufer velmi šikovně tečoval polovysokou ránu a Kašík nestačil zareagovat. Za tři minuty nato vystihl Adamský chybu zlínské obrany a v oslabení pěkně švihem zvýšil už na 2:0 z pohledu Ocelářů.

Kdo věřil ve zvrat, nedočkal se. Nastal spíše další zkrat zlínských zadních řad. Znovu v oslabení ujel Orsava a jeho parádní blafák už rozhodl o dělbě bodů i dobré nálady. Domácím nic, hostům vše. Čtyři minuty před koncem to stvrdil čtvrtým gólem Irgl.

Třinci se jelo ze Zlína zvesela, domácí jsou zase o něco smutnější.