Ve Zlíně vystoupí MIG 21

ZLÍN - Ve Zlíně vystoupí skupina MIG 21. Koncert se uskuteční v pátek 7. listopadu v Masters of Rock Café, informoval server Zlin.cz Zdeněk Čík z pořadatelské agentury Pragokoncert.

Koncert začne ve 20:00. Mig 21 si připravil pro letošní rok překvapení ve formě nového studiového CD. „Jmenuje se Album a kromě úplných novinek obsahuje také všechny krásné hity z doby nedávno minulé. Práce na Albu vrcholila v horkých letních dnech tak, aby deska mohla vyjít 3. října,“ uvedl Čík.

Vstupenky jsou k dostání na webu www.mastersofrock.cz, v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově nebo v Centrálním předprodeji vstupenek ve Velkém kině, v Golden Apple Cionema, v Record Music Uherské Hradiště, v Čedoku ve Vsetíně, v Tóny Distribuci v Přerově, v MIC Holešově a v sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

Skupina Mig 21 vznikla v roce 1998, kdy se zpívající herec Jiří Macháček setkal s trojicí Tomáš Polák, Pavel Hrdlička a Jan Hladík. Ke čtveřici se pak přidal poslední člen Tomáš Kurfürst. „Debutové album s názvem Snadné je žít vyšlo v roce 2001 a těšilo se nebývalé přízni posluchačů,“ sdělil Čík. O rok později následovalo album Udělalo se nám jasno a zatím poslední album Pop Pop Pop vyšlo v roce 2004. Loni se změnilo složení kapely, když na postu baskytaristy nahradil Tomáše Kurfürstia Adam Stivín.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x