Došek střílel za tři body. Slovácko vyhrálo v Brně 1:0

Rozhodně neoslnili, přesto mohou být navýsost spokojeni. Fotbalisté Slovácka se podle slov trenéra Habance chystali do Brna na bodovou loupež a díky trefě svého kanonýra Doška jim to dokonale vyšlo. Vyhráli ve 13. kole Synot ligy 1:0.

Domácím hodně chyběl tvůrce hry Pavel Zavadil. Přesto se od úvodu tlačili dopředu a ve 28. minutě byli blízko ke gólu. Šanci ale pořádně zazdil obránce Jugas.

Chvíli po přestávce pak měl další příležitost brněnský Vávra, brankář Heča ovšem předvedl výborný zákrok.

V 62. minutě muselo desítkám fandů z Uherského Hradiště hodně zatrnout. V šestnáctce hostů se uvolnil Kerestéš, navedl si zasekávačkou míč do ideální pozice, ale golman Heča mu dalším pěkným kouskem ze svého repertoáru zkazil radost a míč zneškodnil.

V 75. minutě pak zaběhl zprava za obranu domácích Hlůpik, poslal míč do tutovky Doškovi a ten levačkou rozesmutnil domácí ochozy.

Poslední příležitost Brňanů v nastavení z kopačky Sýkory znovu eliminoval výborný Heča a cesta z velkého města do kraje vinohradů byla pro fotbalisty z Uherského Hradiště převeselá.

Zbrojovka Brno – 1.FC Slovácko 0:1.