Policie hledá svědky nehody v Bílovicích

BÍLOVICE - Policisté hledají svědky nehody, při které v Bílovicích srazilo auto cyklistu. Serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Milena Šabatová.

Nehoda se stala v pátek 31. října krátce před pátou hodinou odpoledne v Bílovicích před hasičskou zbrojnicí. „Třiašedesátiletý cyklista zřejmě přejížděl silnici od hasičské zbrojnice směrem k prodejně potravin. V té době jel od křižovatky směrem na Topolnou řidič Citroënu a muže na kole srazil. Cyklista při nehodě utrpěl zranění, se kterým musel být převezen do Uherskohradišťské nemocnice,“ konstatovala Šabatová.

V případě, že můž někdo policistům poskytnout svědectví o průběhu této nehody nebo podat jakékoliv informace, které by vedly k objasnění události, měl by kontaktovat linku 158 případně policisty z dopravního inspektorátu na tel: 974 678 254.