Pardubický perník Beranům nechutnal. Prohráli 2:6

Ani po reprezentační přestávce se zlínským hokejistům nedařilo. V Pardubicích sice drželi do stavu 2:2 vyrovnaný stav, ale pak naprosto zkolabovali. Výsledkem je krutá prohra 2:6.

Domácí šli do vedení Zohornou ve chvíli, kdy teprve končila 4. minuta zápasu.

Ve 12. minutě využil zaváhání domácí obrany Ondráček, který nadvakrát překonal Kristana.

Za tři minuty si ale domácí vzali vedení zpět, to když po zdařilé kombinaci skóroval do odkryté Kašíkovy klece Tybor.

Hosté ale kontrovali na začátku druhé části, důrazem se prosadil Říčka. Což ovšem bylo ze strany Beranů střelecky úplně vše.

Pardubičtí pak ale lehce odskočili, postupně uzemnili snahy Zlínských ještě ve druhé třetině Starý, Cetkovský a Zohorna, mezery ve zlínských zadních řadách byly více než citelné.

Poslední zásah si připravil ve třetí periodě Nahodil.

Zlín ztrácí na předposlední Vítkovice pět bodů, v pátek přijede na led mistra vedoucí tým a největší překvapení extraligy Litvínov.