Z bahna na slunce. Zlín-Mladá Boleslav 3:2

Druhou polovinu základní části extraligy začali hokejisté PSG Zlín výhrou nad Mladou Boleslaví 3:2. A že to byl zápas! Hned tak se na něj asi nezapomene.

Úvod byl pro domácí jako z černého snu. Uběhly teprve čtyři minuty a pár vteřin, hosté hráli přesilovku a boleslavský Trška poprvé propálil Hormadu.

Za minutu ujel hostující Klimenta, Horák hasil předešlou minelu faulem. Trestné střílení a pohodlný gól  původně faulovaného forvarda Středočechů.

Zkraje druhé části bývají Zlínští produktivní, Svoboda nastartoval třetí kosmickou a parádně překonal Ritticha.

Pak následoval vodopád šancí na zlínské straně, ale hostující brankář odolával i díky přízni štěstí.

Na obou tranách se taky pořádně jiskřilo, závěr pak nahrál do domácích karet.

V 52. minutě totiž srovnal dorážkou Okál a v předposlední minutě pak umně dokončil obrat Vlach.

PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 3:2.