Závěr pro Pražany, Sparta vyhrála ve Zlíně 6:2

Krutá, hodně krutá porážka se nakonec zrodila v novoroční premiéře na zlínském ledě. Domácí Berani podlehli nemilované, ale svěží a kombinačně  i bruslařsky velmi dobré pražské Spartě 2:6.

Všechno mohlo být jinak, kdyby za stavu 2:3 v první části poslední třetiny vykouzlili domácí za minutu a 17 vteřin přesilovky pěti proti třem gólovou šanci, lépe řečeno branku. To se ale nevyvedlo, Pražané zahráli tuhle pasáž na podtrženou jedničku a zaslouženě pak přetavili frustraci domácích v další tři góly.

A tak výsledek vypadá hrůzostrašně.

Už v první části domácí čelili spoustě šancí soupeře, ten ale skóroval Klimkem až ve dvojnásobné přesilovce v samém závěru.

Na začátku druhé periody pak ještě zhodnotil i menší početní výhodu Rolinek.

Ale Zlíňané naprosto příkladně dřeli, Čajánek úžasně uvolnil Vlacha a ten ukázkovým blafákem snížil.

Domácí pak podruhé srazil švihovou ranou Kumstát, ale zase to na zlínské bojovníky nic nebylo. Kotvan si pěkně najel a poslal do šatny po druhé dvacetiminutovce zase naději.

Pak ale přišla zpackaná dvojnásobná výhoda a následné rány do vazu v pořadí Klimek, Hlinka, Polášek a na světě je nepříjemná prohra 2:6.