Další ztráta v Plzni. Situace je hodně vážná

Hokejisté Zlína v novém roce jenom paběrkují. Po Spartě, která je ztrestala šesti góly, tentokrát nestačili na západě Čech ani na domácí Plzeň a domů si vezou další nepříjemnou porážku 2:5. Začíná se jim povážlivě vzdalovat účast byť v předkole play off.

Zlínští opět často inkasovali v oslabeních, to je činnost, ve které se jim pranic nedaří. Tak jako v neděli i v úterý na plzeňském ledě promarnili téměř dvouminutovou přesilovou hru pěti proti třem na začátku třetí třetiny. To ještě mohli se stavem 2:4 leccos udělat, leč nestalo se.

Naopak ve 47. minutě je definitivně srazil do kolen svým premiérovým gólem v domácím dresu slovenský obránce Kubka.

Góly Zlína dávali Žižka a Holík, vždy podobně jako v duelu se Spartou Zlínští jen snižovali na rozdíl jednoho gólu. Vyrovnat už nedokázali.

V pátek hostí hokejisté PSG od půl šesté Karlovy Vary a jinou volbu pro rozdmýchání naděje než vyhrát, už prostě nemají.