Zlín třineckou sérii neuťal. Prohra po boji a po prodloužení 2:3

Tak málo chybělo, aby se zlínští hokejisté mohli radovat z tříbodového zisku v duelu 38. kola Tipsport extraligy proti Třinci. Vedli 2:1, když nenápadně vypálil exzlínský obránce Lukáš Galvas. Puk proskákal změtí těl a skončil za v tu chvíli asi nic nevidícím Kašíkem.

To byla pro hosty oživující injekce, chvíli předtím byli málem v kómatu, když se podobně nenápadným zásaham zapsal do střídmé listiny pátečních střelců zlínský Matějíček.

Také úvodní dva góly duelu padly v docela rychlém sledu. Nejdříve Žižka polopřihrávkou polostřelou vyzval k teči Ondráčka, to běžela teprve 4. minuta. Zmíněný zásah zlínského křídelníka byl excelentní a Hamerlík neměl nárok.

Za pár minut putoval muž vojevůdcovského příjmení na trestnou lavici a když se vracel, propálil domácího brankáře Doudera.

Totéž se pak povedlo v poslední minutě nastavení, v němž se hrálo relativně dlouho v počtu tří hráčů na ledě na obou stranách, hostujícímu Kleslovi.

Čtyři góly obránců, jediný z hole útočníka. Trocha smůly a výsledek PSG Zlín – Oceláři Třinec 2:3.