Óda na hokej. Zlín – Litvínov 4:2

Kdo přišel na duel 46. kola hokejové Tipsport extraligy, nemohl litovat pěněz za vstupenku ani náhodou. Hrál se dramatický hokej plný soubojů, parádních zákroků brankářů i hezkých gólů. Bitva se vším všudy s dobrým koncem pro bojovníky ze Zlína.

Už po čtyřech minutách se prosadil Vlach, jeho hezkou ránu mírně tečoval Řezníček a stadion jásal poprvé. Brankář Francouz neměl šanci zasáhnout.

Hosté pořád přidávali na tempu, nebezpeční byli i domácí, pak se ale znovu ve 4. minutě, už ve druhé části, prosadil litvínovský Jánský.

Ale do šaten šli podruhé veselejší Berani. V oslabení našel Kotvan velechytře Holíka a ten velmi pohotově 2:1.

Týž hráč pak už v třetí periodě nádherně zakončil excelentní útok Zlína a zdálo se být rozhodnuto.

Kdepak, výborní Severočeši ještě snížili Hüblem a naráz tu bylo zase drama na ostří břitvy.

To pak po geniálním zákroku Kašíka rozčísl jako správný kapitán gólem do prázdné Čajánek.

PSG Zlín – Verva Litvínov 4:2.

Zlín ztrácí na šesté Pardubice dva body…