Divoká přestřelka na Spartě. Bod z horkého ledu se počítá

Série výher skončila, ale bod z holešovického ledu, kde je doma pražská Sparta může mít v konečném hodnocení pro zlínské hokejisty svoji cenu. Zlín prohrál v Praze v prodloužení veledivoce 6:7, ale na svém ledě prohrály i dosud šesté Pardubice...A Berani tak mají stále na dohled docela cennou šestou příčku.

V Praze se hrálo v neděli odpoledne od patnácti hodin a jako by si Zlínští zprvu mysleli, že se úspěchy posledních časů budou recyklovat jaksi samy. Kdepak, střelecky disponovaní domácí pro to neměli vůbec pochopení a vedli po jedenadvaceti minutách už 3:0.

Pak ještě 4:1 a taky 5:3.

Ale Zlínští několikrát vstali ze své zdánlivé klinické smrti, naposledy skóroval na 6:6 v minutě 53. Kotvan, když využil poněkolikáté zlínskou přesilovou hru.

Z pěkně bohatého bodového i gólového jídelníčku nakonec přeci jen zbaštili více domácí. Rozhodl v prodloužení Forman.

Sparta Praha – PSG Zlín 7:6.

V pátek hraje ve Zlíně Plzeň a to už bude bitva o play off.