Výbuch v nepravou chvíli. Zlín-Plzeň 2:4

Ve 48. kole hokejové extraligy si Zlínští vybrali slabou chvilku. Jejich soupeř z Plzně působil kompaktnějším dojmem, celou dobu věděl, co hrát, domácí naopak místy působili hodně chaoticky a jejich porážka 2:4 je věrným obrazem utkání.

A porážka je o to nepříjemnější, že pořádně narovnala pořadí týmů, které se perou o play off, neboť dosud stále šesté Pardubice znovu prohrály.

Hosté ve Zlíně poměrně snadno vedli, v 11. minutě Kratěna a za tři minutky nato výborně hrající „létající“ mladík Simon dvakrát překonali Kašíka.

Před odchodem do šatny skóroval Veselý a zdálo se, že domácí zaberou a zvrátí nepříznivý vývoj.

To jim ale nešlo, pykali na trestné lavici a to pak ve druhé části potrestal Kadlec, který měl před Kašíkem zbytečně moc prostoru.

Ani ve třetí třetině to Zlínu nešlo, pohoda posledních utkání zůstala někde v lese za zimákem, a tak nebylo divu, že Mozík pěkně od modré zarazil další hřebíček do páteční zlínské rakvičky.

To, že v samotném závěru domácí snížili Svobodou a pak při power play hosty parádně přidusili, už bylo na plnění bodové touhy pramálo.

PSG Zlín – Škoda Plzeň 2:4.

V neděli pro body do Karlových Varů? Moc by se hodily.