Bodový i střelecký půst pokračuje. Slovácko prohrálo v Příbrami 0:1

Tohle předjaří fotbalovému Slovácku věru moc nevychází. Především střelecky se tým kanonýra Doška velice trápí. Ale kazy na dobré pověsti týmu z Uherského Hradiště se dají najít na více frontách. Slovácko prohrálo na hřišti průměrné Příbrami 0:1

V první půli pěkně našel Došek Diviše, ale domácí brankář si s jeho pohotovkou poradil.

Trenér Habanec asi musí dusit vztek, gól, který jeho tým dostal, musí moc mrzet. Mazák Bednář opil v 57. minutě Radu coby posledního obránce naprosto jednoduše a svůj nájezd proměnil.

Brankář Heča přitom držel Slovácko hlavně v první půli, ve druhé pak skvěle vyrazil i Pilíkovu dobře mířenou prudkou ránu z penalty, to byl vynikající zákrok. Předcházela mu ruka obránce Rady, který by asi tenhle zápas hodně rád vymazal z paměti.

Hosté moc šancí neměli, v 76. minutě ale mohli skórovat Kuncl se Sadílkem, pár minut před koncem možná ještě střídající Kerbr.

Nestalo se a hlavně střeleckou impotencí  fotbalisté zpod sovích očí (reflektory na domácím stadionu) trápí spoustu svých věrných fans.