Propadák na závěr sezóny. Kometa smetla Zlín 5:0

Kometa jásá, Zlín klopí hlavu. Poslední duel sezóny zlínským hokejistům hrubě nevyšel. Na ledě Komety Brno prohráli 0:5 a fanouškům připravili pořádné rozčarování. Zápas jednoduše nezvládli.

Domácí vedli Káňovým gólem od 4. minuty utkání. Netrvalo dlouho, hosté hráli čtyřminutovou přesilovku pěti proti čtyřem, ale byli v ní hodně jaloví a to jako by předznamenalo vývoj věcí příštích.

Ve druhé části totiž ovládli kluziště jednoznačně usilovnější Brňané a postupně si zajistili klid do dalších minut. Nejdříve skóroval Koreis, po něm Malec a jakoukoliv naději Zlíňanů sfoukl před koncem třetiny Vondráček.

V závěru pak ještě domácí vyšachovali hostující obranu i brankáře Kašíka a poslední gól Zohorny jenom dokumentoval, kdo byl tentokrát na ledě pánem.

Kometa Brno – PSG Zlín 5:0. Do dalších bojů jde Kometa, podivuhodná sezóna Zlínských končí.