Úvod špatný, všechno špatné. Sparta-Slovácko 5:2

Ne že by realisté počítali s body z pražské Letné. Ale ne, že by pěmýšleli o tom, že bude mít Milan Heča za 21 minut v síti čtyři kousky. Velký favorit začal nad očekávání a hosté se chvílemi jen dívali, jak jim v ementálové obraně dělají Sparťané totální paseku.

Kadeřábek, Lafata, Vácha a Kadlec ukázali na úvod duelu gólově, kdo je na Letné pánem. Slovácko ale zase tak špatně nehrálo.

Nejdříve na první dva góly odpověděl velice pěkně obstřelem brankáře Štěcha Trávník a před půlí se tečí prosadil i Diviš.

Divoké poločasové skóre 4:2  už kopii nedostalo, jen Kadlec ještě vyslyšel přání pouhých pěti tisícovek diváků o „bůru“ a prudkou střelou pokořil Heču popáté.

Slovácko se s ligovým ročníkem na domácím hřišti rozloučí duelem s Mladou Boleslaví. Se soupeřem, s nímž mu to moc nejde.