O la la, ševci ušili výhru číslo 2

No, na přepsání dějin to ještě není, ale pozoruhodné tedy ano a to dost. Fotbalisté zlínského Fastavu zdolali po nadšeném a bojovném výkonu Jihlavu 1:0 a vyskočili si, možná jen dočasně, do čela Synot ligy. No jsou věci...

Vše rozhodla už 9. minuta, Matejov kopl pěkně roh a Železník trkl hlavou do míče tak báječně, že golman Hanuš musel polykat nespisovná slova a vyčinit svým spoluhráčům.

Celých devadesát minut to byl ve velkém horku především boj o každý míč, Jihlava byla chvílemi zdánlivě fotbalovější, ale její hráči nedostali centimetr prostoru zadarmo.

Zlíňané hráli výborně a po přestávce mohli náskok zvýraznit. Největší dvě příležitosti zmařili Železník a po něm Kopečný.

Jak už to bývá, mohli domácí krutě pykat. Jenže golman Holý zasáhl po šanci a pěkné střele ekvádorského střelce Batioji úžasně.

Nuže, téměř pět tisíc diváků, šest bodů a ani jeden gól ve zlínské síti. Paráda.