Slovácko v Plzni. Bod velmi zasloužený po remíze 2:2

To je ale paráda! Slovácko urvalo bod na hřišti mistrovské Plzně. A to hrálo více než půlhodinu bez vyloučeného stopera Hofmanna. Remíza 2:2 je v dané konstelaci bezvadná.

Úvodní plzeňský gól Hořavy byl zcela excelentní. Jeho volejová levačka z pětadvaceti metrů si zaslouží poklonu. V neděli vynikající Heča plachtil vzduchem marně.

Hosté hráli hodně dobře a když přežili bombu Vaňka do spojnice tyče a břevna, řekl si pan kanonýr Došek, že bude dobré vyrovnat. V nastaveném čase první půle tak levačkou v pádu zblízka učinil.

To bylo pro Štruncovy sady něco podobného, jako by došlo pivo.

Nálada 11 tisícovek diváků se zvedla, když musel za faul ven stoper Hofmann.

Pak měli Plzeňští šance, ale Heča jim je bral jako zlý táta dětem hračky.

Když vystřídal Daníček Diviše, vypadalo na obranné šachy hostů. Jenže ejhle. Daníček si za tři minuty pobytu na trávníku za šestnáctkou zpracoval míč a Kozáčik byl po jeho parádní přízemní střele bezmocný!

Domácí také vystřídali a Ďuriš ještě stihl velmi šťastně ale asi zaslouženě vyrovnat.