Slovácko z pohárového kola ven. Prohra s divizním Slavičínem to je šok

Druhý tým nejvyšší soutěže přijede k desátému ze čtvrté, tedy divize, a dostane na frak. Žádné sci fi, to si jen fotbalisté Slovácka vybrali černý den a prohráli ve 2. kole Mol cupu na hřišti Slavičína 0:2.

Hosté v silné sestavě, v níž chyběli jen brankář Heča a střelec Došek, se sice podle očekávání pustili do Slavičnínských s vervou, jenže zadní řady nadšených Jihovalachů odolávaly přímo dokonale.

A když se domácí pustili do útoku, skončilo to brankou. Daňka ve 34. minutě propálil k radosti fanoušků Kalus.

Ve druhém poločase tlak ligisty vrcholil, jenže kromě Reinberkovy tyče se jim nepovedlo vůbec nic a v samotném závěru vyvolal ve Slavičíně oslavy Elšík.

Domácí vyhráli 2:0.

V dalším pohárovém utkání se senzace nekonala. Zlín suverenně vyhrál ve Velkých Karlovicích 6:1. Čtyři gólové zápisy si připsal Železník.