Bravo, bojovníci. Zlín vyhrál na ledě Třince 2:1

V závěru hráli na ledě vicemistra a jednoho z hlavních favoritů nového ročníku elitní hokejové soutěže Třince ve třech proti šesti. Přesto nepovolili a obrovskou bojovností dokázali vyhrát 2:1. Tohle si hokejoví berani ze Zlína mohou dát takříkajíc za rámeček.

Po bezgólové první části, v níž se častokrát blýskl ve zlínské brance Štůrala a hostující Urbanec napálil spojnici břevna a tyče svatyně domácího Hamerlíka, se Zlínským vydařila druhá část.

Ve 23. minutě se prodral před brankáře domácích zlínský Sýkora a procedil puk mezi jeho betony.

Za minutu a půl bylo z pohledu modrožlutých ještě veseleji, Kubiš si najel a dal hostům dvoubrankové vedení.

Třinečtí snížili v 7. minutě třetí třetiny Polanským a pak došlo na doslova infarktový závěr.

V čase 57:21 šli pykat hned dvakrát hosté. Přesilovku pět na tři domácí zmnožili odvoláním brankáře, ale ani to jim nepomohlo, naopak, málem skóroval Petr Holík.

Konec a hokejky Zlínských nad hlavami.

Vyhráli 2:1, mají první tři cenné body a teď v neděli vyzvou na svém ledě Mladou Boleslav. Hraje se od sedmnácti hodin.