Sešívaní zbořili zlínskou tvrz. Slavia vyhrála 2:0

Tři kola naprosto nedobytná zlínská tvrz padla. Postarali se o to fotbalisté pražské Slavie, kteří tu v sedmém kole Synot ligy vyhráli 2:0.

Pražané ukazovali od začátku, jak jim jdou čínské finanční injekce k duhu. Sešívaní se zbavili dluhů a ve Zlíně od začátku i respektu, působili chvílemi fotbalovějším dojmem, střela Škody hlavou nad z výborné pozice měla být pro domácí varováním.

Ani žlutí nehráli špatně, především jejich rychlé protiútoky zaváněly gólem, nejblíže k tomu měl Bartolemeu, jenže Berkovec jeho přízemní ránu vytěsnil nohou.

Po pauze se lépe vedlo hostům. Ve 47. minutě se zničehonic ocitl v dobré střelecké pozici Jablonský, střela levačkou neměla zřejmě gólové parametry, jenže teč Kenii už ano a Holý nemohl dělat vůbec nic.

Zanedlouho bylo ještě hůře, Souček si pěkně v 62. minutě pohlídal centr z levé strany a hlavičkou už řekl jasně, kam poputují body.

Vše mohl zdramatizovat Poznar, ale branku pět minut před koncem netrefil…

Slavia veze ze Zlína tři body za výhru 2:0.