Další plus pro ševce. V poháru zdolali nebezpečný Prostějov 4:1

Ve třetím kole Mol Cupu jeli fotbalisté Zlína na hřiště vedoucího týmu Moravskoslezské fotbalové ligy Prostějova. S rolí favorita se vypořádali na jedničku, vyhráli 4:1.

Od začátku udávali tempo hry hosté, po úvodních šancích se prosadil gólově poprvé ve 25. minutě obránce Malý.

Hře nadále vévodili Zlínští, ale jak už to v pohárových utkáních bývá, byli to domácí, kteří využili zaváhání hostující obrany a rutinér Kroupa vyrovnal.

Tisícovka fandů na Hané čekala na zázrak, ten se ale nekonal.

Hlavně díky tomu, že prvoligisté dokonale orámovali přestávku.

Těsně před půlí totiž přesně zamířil za Bureše hlavou další zlínský zadák Jugas a pak už ve druhé půli v minutě 47. si vychutnal domácího brankáře rychlý Jordan.

Střídající Bartolomeu potom ještě v 83. minutě stvrdil postup ševců čtvrtým zásahem.

1. SK Prostějov – FC Fastav Zlín 1:4.

Pohárové tažení Zlína je docela nadějné. Třeba pražská Slavia se s pohárem loučí, prohrála na hřišti druholigového Ústí nad Labem 2:4.