Marný boj v Hradci Králové. Zlín prohrál po boji 1:2

Venku se zatím zlínským hokejistům daří lépe než na vlastním ledě. Ani v Hradci Králové nebylo k zisku daleko, ale hosté po boji padli. Domácí Mountfield má tři body za těsnou výhru 2:1.

Pro Zlín začalo utkání mizerně, už v 5. minutě se před Kašíkovou klecí zorientoval domácí Červený lépe než dezorientovaní obránci hostů a puk prosvištěl za záda zlínského brankáře.

Nástup do druhé třetiny ozdobil Kašík parádním zákrokem, když zlikvidoval stoprocentní šanci velezkušeného Bednáře.

Jenže za chvíli přišlo dvojnásobné oslabení Zlíňanů a Kanaďan v hradeckém dresu Courchaine za půl minutky nekompromisně zamířil podruhé do klece hostů.

V závěru Zlínští přidali, Říčka snížil, ale další příležitosti už zlikvidoval domácí brankář Kacetl, často za vydatné pomoci obětavě bránících spoluhráčů.

Mountfield – PSG Zlín 2:1