Gólů šest, bod jediný. Česko – Černá Hora jedenadvacítek v Uherském Hradišti 3:3

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Vedli 2:0 a 3:1, přesto uhráli jen remízu 3:3. Česká jedenadvacítka v Uherském Hradišti v kvalifikaci na příští evropský šampionát bere v duelu s Černou Horou jenom bod. A to je po předešlé ztrátě v Lotyšsku, kde remízovala1:1, krutě málo.

Lvíčata, svěřenci trenéra Lavičky, přitom díky důrazu v závěru první půle šla do šaten s velmi nadějným dvougólovým náskokem.

Ve 42. a 44. minutě se o to postarali dvěma slepenými góly Havlík a Čermák.

Ale Černohorci nevzdali vůbec nic. Brankáře Vorla nejdříve velmi důrazně varoval krásnou střelou do břevna Djordjevič.

Za chvíli už se ale hosté radovali z gólu, když naše stopery po rohu předskočil Raspopovič.

Pak se ale dvě a půl tisícovky diváků v chladném večeru znovu tetelily radostí, Černý si zaběhl za obranu a zvýšil na 3:1.

Jenže zdaleka nebyl konec, české obraně utekl středem Jankovič a dokonale ošálil i brankáře Vorla.

V 82. minutě se bojovní hosté dočkali šťastného vyrovnání, Souček odkopl míč tak „dovedně“, že trefil Jovoviče a odražený míč si nádherně našel cestu do branky našeho výběru.

Potom už jenom trefil v závěrečném náporu Trávník tyč a pro mladé Čechy zůstal pouze hořký bod za domácí remízu 3:3.