Zase jenom zmar. Zlín-Liberec 1:3

Kdepak, ani tentokrát hokejisté Zlína své fanoušky na vlastním ledě nepotěšili. Nad jejich síly byla tentokrát rodina libereckých Bílých tygrů. Ta dokázala beranům uzmout docela zaslouženě všechny tři body a ze Zlína se veze výhru 3:1.

Zápas dospěl teprve do 4. minuty a už bylo s domácími zle. Bakoš si vyjel zpoza branky do rohu kluziště a ani on asi chvíli nemohl uvěřit, že si jeho lehoučkou střelu Kašík nepohlídal.

Domácí strážce klece odčinil hřích na konci 16. minuty, to na něho upaloval v samostatném úniku Vampola, ale Kašík byl v tu chvíli pánem situace.

Jenže ve 28. minutě si téhož hráče nepohlídala domácí obrana znovu. Vampola najel do ideální pozice a brankář PSG byl tentokrát bez nároku.

Naděje zasvítila deset minut před koncem. To se pěkně napřáhl Kotvan a jeho rána vlila domácím další dávku energie.

Za chvíli mohli hosté rozhodnout, ale Valský neproměnil trestné střílení.

Jenže Zlínští tuhle vzpruhu nevyužili, naopak při jejich power play je přibil na poslední místo tabulky do prázdné branky Radivojevič.

PSG Zlín – Bílí tygři Liberec 1:3.