Bod s příchutí pelyňku. Zlín měl Kometu na lopatkách…a přece prohrál 2:3

Tak tohle je průšvih. Hokejisté Zlína potřebují body jako pohádkový král sůl, byli blízko třem a přece nakonec po porážce 2:3 v prodloužení berou hubený jediný bod. Ještě nedlouho před koncem základní hrací doby vedli o dvě branky...

První třetina skončila bezgólově, ve druhé začal festival šancí i skvělých zákroků brankářů Kašíka a Čiliaka. Gólově se urodilo až na konci 38. minuty. Po sérii velkých šancí padl nenápadný gól, Říčka v zajetí brněnského beka vystřelil zdánlivě nepříliš nebezpečně, ale hostující brankář našel skákající puk až za čárou.

V 53. minutě se zdálo být rozhodnuto, Čiliaka podruhé překonal Holík, když domácí využili početní převahy v přesilové hře.

Hosté ale ještě přidali a domácí golman Kašík ukazoval svoji třídu.

Jenže všechno marné.

Pět minut před koncem třetí dvacetiminutovky ho propálil zblízka Němec a za minutu a půl ho napodobil parádní ranou Káňa.

V nastavení pak pykal za faul Cibák, Němec si znovu zajel za zlínské beky a rozhodl.

Kometa vyhrála téměř ztracený zápas 3:2.