Šok na druhou. Berani vedli o tři góly, přesto Olomouci podlehli 3:4

ZLÍN - To je šok a pořádný! Zlínští berani vedli v dohrávce 7. kola Tipsport extraligy nad Olomoucí v 16. minutě už 3:0...přesto zápas prohráli 3:4.

Úvod jako z učebnice. Hned ve 2. minutě využil Kotvan bombou z první úvodní přesilovku domácích a vypadalo to dobře.

Pak v 15. překonal Konráda podruhé Okál, což už bylo skvělé.

Za necelou minutu se před olomouckou branku prodral Říčka a snadno zvýšil. To bylo dokonalé.

Ovšem naráz si zadní řady domácích vybraly dvě slabší chvilky. Nejdříve Řípa a za chviličku Buc pěkně zchladili euforii domácích, kteří nutně potřebují body.

Běžela 26. minuta, domácí hráli přesilovku o dva muže, ale neskutečně zaváhali, Olomoučtí ujeli dokonce ve dvou a Vyrůbalík vyrovnal.

Což nebylo všechno, Zeman ještě do konce druhé části využil další nekoncentrovanosti domácích. A zápas rozhodl.

V závěru se skóre nezměnilo a tohle bude zlínské hokejisty i fanoušky asi hodně dlouho mrzet.

PSG Zlín – HC Olomouc 3:4.