Zlín – Třinec 0:3. Co bude dál?

ZLÍN - Kdepak, ani hrozba do té doby nespecifikovaných sankcí nezabrala. Zlínští hokejisté s Třincem prohráli 0:3 a tentokrát se nedokázali prosadit ani jednou střelecky. Podle všeho se blíží čas změn. Chladná hlava v reprezentační přestávce už asi není na místě.

Samotné utkání, v němž měli domácí zvýšenou motivaci proti soupeři, který zatím rozhodně neplnil předsezónní představy, začali zlínští hokejisté, jak nejhůře mohli.

Už ve druhé minutě byl Kašík po přečíslení krátký na dorážku Rufera a hosté se utrhli do vedení.

Dřinu domácí nabízeli, sourodých akcí ovšem opravdu málo. Velká škoda neproměněné Říčkovy šance, puk se odrazil od tyče Hamerlíkovy klece.

Za pár minut to hosté v přesilovce ztrestali. Kopecký našel Irgla a ten z úhlu zvýšil vedení ocelových vicemistrů.

Ve třetí části, v její 4. minutě, uhasil jakékoliv plamínky zlínských iluzí na otočení zápasu Kopecký, po sklepnutí Irgla měl snadnou pozici.

Zlín klesl na poslední místo tabulky a aby odtamtud začal po reprepauze prchat, bude toho muset zlepšit opravdu hodně.

PSG Zlín – Oceláři Třinec 0:3.