Osmifinále fotbalového poháru. Liberec – Zlín 1:0

LIBEREC - Sahali po daleko lepším výsledku, nedokázali ale proměnit jedinou z řady šancí. A tak si z prvního osmifinále MOL Cupu odvážejí zlínští fotbalisté z Liberce porážku 0:1. Odveta se hraje ve Zlíně 3. prosince.

Úvod jako ze škaredého fotbalového snu, už na samém začátku utkání posoudil rozhodčí zákrok brankáře Dostála na pronikajícího Rabušice jako penaltový. Pokutový kop proměnil zkušený Bakoš.

Zlínští se ale otřepali velmi rychle, už v 6. minutě hlavičkoval nebezpečně Janíček a neujala se ani Železníkova dorážka.

Pak Dostál lapil příležitost Rabušice a přesně po půlhodině hry měl tutovku Jordan, jenže Hladkého v brance Liberce nepokořil.

Pak zazdil další šanci Koreš a střeleckou smůlu první půle dovršil Janíček, když mu v cestě stála tyč!

Po přestávce mohl srovnat Živulič, zase nic.

A na stejnou notu zahrál i Holík, kterého znovu vychytal Hladký.

Odveta bude těžká, ale výsledek 1:0 dává šance na postup mezi osm nejlepších oběma týmům.