Berani trkají dál. V Pardubicích vyhráli 3:2

Už je to daleko veselejší, zlínští hokejisté po reprezentační pauze zabrali. Dvakrát brali po dvou bodech a teď berani "vypásli" pardubickou arénu bezezbytku. Domácím nenechali ani bod a vyhráli 3:2.

V 11. minutě si pěkně najel zlínský Cibák a potvrdil, že má střelecky rozhodně na víc, než dosud předváděl, brankáře Maxwella překonal rychlou ranou z plné jízdy.

Přesně za tři minuty ale domácí vyrobili úplnou kopii. Rovněž z levé strany z kruhu vypálil Šimun a bylo vyrovnáno.

Radost domácích byla neuvěřitelně krátká, Zlínští vyhráli buly, Kotvan nahodil puk od modré čáry z vlastní obranné třetiny a brankář domácích se mohl propadnout hanbou – 1:2.

Ve druhé části to ale nebylo vše, pardubický Sýkora sledoval pozorně vyražený puk a bekhendem trefil pohodlně a přesně.

V rozhodující fázi utkání, v 56. minutě, zazářil další z noviců ve zlínském dresu – Maruna. Ten napálil puk z úhlu s přesností geometra a hosté si odvezli mimořádně cenné tři body.

Dynamo Pardubice – PSG Zlín 2:3.