Z Olomouce s prázdnou. Berani podlehli domácím 2:3

OLOMOUC - Třikrát po sobě bodovali, tentokrát jim kořist velmi těsně unikla. Hokejisté Zlína prohráli ve 20. kole Tipsport etxraligy na ledě olomouckého rivala 2:3.

Ve sváteční den zaspali hosté samotný úvod, Kašík už v 1. minutě nedůrazně vyrazil puk z Knotkovy hole jen před sebe a olomouckému Lašovi se vyplatilo sledovat dráhu kotouče, bekhendem docela pohodlně skóroval.

Ještě hůře to se zlínskými vypadalo na konci 6. minuty, další nedůraz v obranném pásmu, Herman našel v ideální pozici Holce a ten měl snadnou práci – 2:0 pro Olomouc.

Ve 14. minutě se už ale radoval početný tábor zlínských fanoušků. Maruna vystřelil sice v pádu ale dostatečně přesně a bylo sníženo.

Hosté šlapali naplno a ve 36. minutě se dočkali zaslouženého vyrovnání, Kotvan vystřelil a Čachotský pohotově tečoval – 2:2.

Ale hostům nebylo bodově přáno, v bouřlivé kulise se na konci 51. minuty dokázali prosadit domácí. Holec z pravé strany přihrál do jízdy Hermanovi a ten pečetil výsledek herně vyrovnaného duelu.

HC Olomouc – PSG Zlín 3:2.