Debakl odvrátili, ale body nikde. Zlín – Karlovy Vary 3:5

Už zase klesají tam, kam nechtějí. Zlínští hokejisté po hrůzostrašné druhé třetině, kdy dostali pět gólů, sice zvedli hlavu v závěru, jenže to nestačilo. Karlovým Varům podlehli ve velmii důležitém utkání na svém ledě 3:5.

První třetina ve znamení opatrnosti, jen neinkasovat. A to se oběma týmům v pouze mírné spršce střel před Závorkou a Kašíkem bez problémů podařilo.

Ale druhá třetina, ta už patřila jasně nabuzeným Západočechům. Přestřelku devíti minut završili čtyřmi góĺovými ranami Bičánka, Harkabuse, Gorčíka a Huny.

Po třech trefách prchal Kašík na střídačku a čest beraního stáda šel hájit Štůrala. Ani jemu se moc nevedlo, inkasoval dvakrát, podruhé brzičko po Žižkově snížení z hole Rodneye.

O přestávce prchli mnozí fandové do deště listopadového večera. Domácí se ještě vzepjali, Čachotský a Maruna (ten potřetí v řadě) skórovali, ale na více než slušnou korekci z domácího pohledu neslušného výsledku to nestačilo.

Ztráty s týmy z konce tabulky jsou zvlášť bolestivé a moc dobrého nevěští.

PSG Zlín – Energie Karlovy Vary 3:5.