Vánoční fotbálek v Otrokovicích vynesl rekordní sumu

OTROKOVICE - Tradiční Vánoční fotbálek v Otrokovicích letos vynesl rekordní sumu. Vybraná částka pomůže sportovcům ze spolku Sjednocená kopaná Zlín, serveru Zlin.cz to za Sportovní areál Baťov sdělila Lenka Vaculová.

Na Boží hod vánoční se na umělé travnaté ploše Sportovního areálu Baťov utkal tým SK Baťov spolu s All Star týmem, složeným z hráčů zvučných jmen jako Zapletal, Hrubčík, Kolečkář, Gojš, Vidlička, Němčický, Železník, Jugas, Havlík a dalších. „Celé utkání provázela přátelská atmosféra. Fanoušci na tribunách povzbuzovali hráče, kteří s chutí stříleli na branky soupeřů s výsledným skóre 2:1 pro All Star tým,“ konstatovala Vaculová.

Vánoční fotbálek letos vynesl částku 21 212 korun. Rekordní částku se podařilo vybrat díky samotným hráčům i přítomným fanouškům. Výtěžek z  utkání bude použit na sportovní vybavení pro mládežnický tým zlínské sjednocené kopané. Ta je charakteristická tím, že na jednom hřišti jsou sportovci s mentálním postižením a jejich zdraví partneři jako vodiči.

Vánoční fotbálek byl letos poslední akcí ve Sportovním areálu Baťov. V novém roce se areál veřejnosti otevře v pondělí 4. ledna.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x