Zájezd beraní party do Plzně: domácí na cucky. Zlín vyhrál 4:1

PLZEŇ - V Plzni to pro zlínské hokejisty, ale nejen pro ně, nebývá vůbec snadné. V utkání 38. kola extraligy si tam ovšem hosté počínali úžasně. Domácí museli skousnout čtyři hořké pilulky. Ráda jim je předala v hojné míře dvojice zlínských "medicinmanů" Bukarts a Holík. Přidal se i Maruna.

Kdo se pár minut zdržel před zimákem, přišel za stavu 0:2. Pro domácí šok, pro hosty naprostá paráda.

Už ve 2. minutě ujel domácí obraně Maruna po přihrávce Ondráčka a v čase 1:11 zvládl svůj bekhendový blafák adekvátně času – na jedničku.

Začínala teprve 4. minuta a už se domácí beci zase dívali na záda zlínského útočníka. Tentokrát načasoval pas Bukarts a Holík ošálil domácího golmana podruhé.

Jediný gól Plzeňských přišel zkraje 2. minuty druhé třetiny, zblízka prostřelil Kašíka Kracík.

Zlínský brankář se pak opakovaně vyznamenal, šance ovšem měli i hosté.

Třetí gól ale přišel docela nevinně, Holík našel u modré Bukartse a jeho nahozený puk nedokázal domácí klecostrážce lapit.

V závěru už domácím tekly nervy, v přesilovce pět proti třem našel Holík ideálně Bukartse a tahle dvojička hrající spolu chvílemi snad poslepu pravila: skončí to 4:1.

Škoda Plzeň – PSG Zlín 1:4.

V neděli přijďte včas, ve Zlíně hraje od půl čtvrté Kometa a bude asi docela plno.