Kromě lyžařů si přijdou na své i běžkaři, jsou zde totiž sjízdné také běžecké stopy.
„Jsme rádi, že nám počasí konečně vyšlo vstříc a lyžaři si u nás mohou užívat pravou zimu. V provozu máme téměř všechny sjezdovky – červenou, modrou, sportovní i dětský park se dvěma vleky a pohyblivými pásy,“ doplnila za areál Andrea Matyščáková.
V provozu jsou také veškeré doprovodné služby, jako lyžařská škola, půjčovna lyží a snowboardů, skiservis a několik možností občerstvení přímo u svahu. Každé úterý, čtvrtek a sobotu si navíc zájemci mohou užívat večerního lyžování.
„Nezapomněli jsme samozřejmě ani na školáky, pro které jsme na příští pátek připravili překvapení. Každý kluk či holka, navštěvující základní školu s výborným prospěchem, bude moci lyžovat zadarmo. Podmínka je jediná – ukázat pololetní vysvědčení, na kterém nebudou jiné známky, než jedničky,“ doplnila Matyščáková.
Podobné akce pro školáky pořádá Ski areál Kyčerka každoročně a je o ně velký zájem.