Čtyři zlínské trefy a Kometa zase bez bodů

ZLÍN - 21. minuta utkání PSG Zlín - Kometa Brno. Ton nádherně našel Hrušku a ten se dokonale trefil pod víko Kašikovy branky. V táboře hostů radost. V neděli poprvé a naposledy...Kometa se trápí, její fandové ztrácejí trpělivost, trenér Hadamczik má pozici řekněme všelijakou a Zlín, před pár týdny vysmívaný, už má více bodů. Vyhrál hladce ale ne lehce 4:1.

Už ve 3. minutě pěkně zaplněný stadión jásal. Aby ne, Bukarts našel po tečované přihrávce Říčku a ten byl při klasickém blafáku totálně nekompromisní.

O jediném brněnském gólu byla řeč v úvodu, domácím hodně pomohla poměrně šťastná trefa Štumpfa. Ten se ve 25. minutě mocně napřáhl po Vlachově vybídnutí a puk si našel jen tak tak cestu za Čiliaka.

Pak už padaly góly k potěše domácího publika jen do brněnské klece.

V 52. minutě nafingoval stále chytřeji hrající Holík pořádnou pecku, místo toho ale našel dvojče z Rigy Bukartse a lahůdka nedělního odpoledne byla na stole.

Čtyři minuty před sirénou pak našel neméně pěkně Čachotský Čecha a ten nadvakrát rozesmutnil brněnské hokejisty počtvrté.

PSG Zlín – Kometa Brno 4:1.

V úterý nástup do poslední čtvrtiny základní části. Do Zlína, který doma vyhrál osmkrát v řadě, jede Litvínov.