Tygří hrátky s oslabenými beránky. Liberec – Zlín 8:4

LIBEREC - V 50. kole nejeli do Liberce zkušení zlínští beci Marušák a Žižka, k nim se ovšem tentokrát na rozdíl od pátku přidal i další marod, brankář Kašík. A to nevěstilo nic dobrého. Liberec jako jasný lídr soutěže hrál mimo jiné o historický rekord v zisku bodů v základní části. A hledal obětní beránky...

Do branky Zlína šel Zavadil, který měl do té doby v extralize odchytáno 40 minut, záda mu pak jistil úplný novic, dvacetiletý Haloda.

Domácí byli jasně lepší, po první části vedli 3:0.

Když se pak hosté po přestávce otřepali, stačily domácím dvě další šance proměněné v góly a zlínští gólmani se střídali. Ovšem od čtvrtého do sedmého zásahu domácích, které si už rozdělili Zavadil a Haloda, uběhly necelé čtyři minuty.

Stav 7:0 byl děsivý, ještě, že v závěrečné třetině tygří choutky alespoň mírně pominuly a hosté brankami Holíka, Štumpfa, Veselého a Vlacha zkorigovali na v tomto případě docela lichotivý konečný stav:

Bílí Tygři Liberec – PSG Zlín 8:4.