Fotbalový bolehlav na pokračování. Zlín prohrál v Brně 0:2

BRNO - Fotbalový smutek ve Zlíně pokračuje. Fastav zamířil ve 20. kole Synot ligy do Brna. Všechna předsevzetí jsou zase u ledu. Domácí nemuseli předvést nic moc, výhru 2:0 berou, aniž by museli podat bůhvíjaký výkon.

Už v 9. minutě měli hosté docela štěstí, míč se dostal do blízkosti Holého branky a po zakončení Paška skončil na tyči.

Hosté nezaháleli, šance měli Diop i Poznar, ale na jaře prostě Zlínským není přáno.

První gól přišel těsně před koncem poločasu. Byl stěží uvěřitelný. O Zavadilovi se moc dobře ví, že je výborný střelec z trestných kopů. Zeď nezeď složená ze dvou nedbale postavených hráčů ve žlutém, místo centru střela a vedení pro Zbrojovku.

Další zlá chvilka přišla na zlínský tým v 57. minutě. Pašek posunul na Hyčku, toho nedokázal ubránit Koreš a druhý gól byl na světě.

Co bylo platné, že zlínští fotbalisté tlačili prakticky celý druhý poločas, chyběl jim nápad, překvapivá myšlenka a často i přesnost.

Zbrojovka Brno – Fastav Zlín 2:0.