Předkolo play off: díl první. Na úvod výhra Zlína 2:1

ZLÍN - Výborně, první výhru mají zlínští hokejisté v kapse. V dramatickém utkání předkola play off zdolali silný Třinec 2:1 a do série hrané na tři vítězství vykročili na jedničku.

Zápas se pro domácí nevyvíjel ani trochu dobře. Už v 5. minutě si parádně najel od zadního mantinelu Polanský a bleskově zasunul kotouč za překvapeného Kašíka v domácí brance.

Zlín se zvedal nelehce, pomohla mu přesilovka, když šel na trestnou lavici Adamský. Kotvan prudce vypálil a nádherně se trefil k pravé tyči Hamerlíkovy klece.

O všem rozhodla blesková a pohotová Holíkova akce. Ve 37. minutě vypíchl puk protihráčům, rychle ujel, žabičkou naservíroval Bukartsovi a ten se trefil.

Byl to gól vítězný, hosté už nenašli odpověď ani v závěrečných přesilovkách ani v power play.

V úterý další zápas série od půl šesté ve Zlíně.