Třinec si dal Svačinu. A vyhrál ve Zlíně 4:3 po nájezdech

ZLÍN - Škoda přeškoda. Ve Zlíně se hrál ve druhém utkání předkola play off hokejové extraligy zápas, který musí slabší povahy budit ze sna. Šťastnější hokejisté Třince vyfoukli Zlínu výhru a po nájezdech, kdy dvakrát skóroval Vladimír Svačina, se radují. Další dva duely se hrají ve čtvrtek a v pátek v hale Ocelářů. Stav série je po výhře Třineckých 4:3 vyrovnaný na 1:1.

Výborný zápas načal gólově Vlach poté, co ho v 6. minutě našel v ideální pozici parádní nahrávkou Kotvan.

Třinec se rval o každý puk, pořád se bylo nač dívat, na konci 13. minuty se v přesilovce puk šťastně odrazil k Draveckému a ten snadno vyrovnal.

Druhou část načali lépe Zlínští. Bukarts zleva nádherně našel Holíka a ten si s Hamerlíkem věděl rady.

Pak hráli hosté dvakrát přesilovku, domácí odolávali i díky maximální obětavosti, ale na Pechancovu střelu zblízka už Kašík ve 36. minutě nedosáhl.

Pak bylo se Zlínem ještě hůř. Ve 44. minutě hosté rozebrali zadní šiky beranů a Kanko bekhendem zase poslal radost do Třince.

V 51. minutě ale znovu vyrovnáno. Čachotský si našel ideální pozici a stadion opět explodoval.

Dvacet minut prodloužení, hra nahoru dolů, nervy fandů nadranc. Úžasné momenty, excelentní zákroky brankářů.

Až v nájezdech pak rozhodl Svačina, který se trefil hned dvakrát.