Třinec – Zlín 4:3. V neděli se rozhodne

TŘINEC - Hotovo. Vlastně polohotovo. Čistý stůl a čistý led. Může se začít znovu, ale už se musí rozhodnout. V neděli asi bude na zlínském zimáku pěkně plno. Stav série předkola play off je po výhře Třineckých na vlastním ledě 4:3 zase vyrovnaný.

Naplnila se tak slova znalců, dva vyrovnané týmy, vyrovnané zápasy a velmi těsné výsledky.

Ve čtvrtém utkání se zase děly věci. Hosté docela snadno vedli, když se v 9. minutě prosadil tvrdou střelou obránce Kotvan.

Domácí ale otočili skóre ještě během první dvacetiminutovky, góly stříleli Kopecký a Polanský.

Přesýpačka pokračovala ve druhé části, nejdříve Fořt a pak Maruna naklonili misky vah na zlínskou stranu, ale Polanský stačil ještě do přestávky zase srovnat.

V závěru stačilo jediné zaváhání Zlínských, Kindl využil chybičky a rozhodl.

Velká škoda, že v samém závěru nedokázal Hamerlíka ošálit Holík.

Oceláři Třinec – PSG Zlín 4:3.