Dokonalá odveta. Zlín vyhrál na Spartě 4:0

PRAHA - Tohle se tedy, pánové, povedlo. Naprostý triumf na ledě velkého favorita. Ve druhém čtvrtfinále play off vyhráli hokejisté PSG Zlín v O2 Aréně na hřišti Sparty Praha 4:0. Série přede dvěma zlínskými duely v neděli a v pondělí dospěla do stavu 1:1.

Gólově se začaly dít věci ve druhé třetině. Nejdříve hosté výborně zakombinovali v přesilové hře. Žižka si vyjel až před branku soupeře a na zlatém podnose podal lahůdkovou přihrávku Bukartsovi. 28. minuta a hosté šli do vedení.

O dva góly Zlínští vedli ve 34. minutě. To si Říčka bleskově zpracoval Bukartsovu přihrávku a zamířil naprosto přesně.

Pak si za další minutku vzal slovo Čachotský, ujel domácí obraně a rafinovaně zcela dokonale a bleskově blafákem už prakticky rozhodl o vítězi.

V 50. minutě pak ještě napřáhl Okál, bylo to znovu v přesilové hře a finito.

Sparta Praha – PSG Zlín 0:4.

V neděli od 17 hodin bude asi na zlínském zimáku docela těsno.