Napřed vedení, pak ale zmar. Zlín – Sparta 2:3

ZLÍN - Psychickou výhodu měli na své straně. To díky výhře 4:0 v předešlém utkání na ledě Pražanů. K tomu nabitý stadion plný fandů. Jenže na to se prostě nehraje. Zlínští hokejisté ve třetím utkání série play off ve čtvrtfinále nad Spartou dvakrát vedli, ale nakonec odešli poraženi 2:3.

Na samém začátku hrozili hosté, ale Kašík vychytal dorážku Formana. V přesilovce načal nedělní večer ostrou ranou Marušák, běžela teprve 6. minuta a vypadalo to přímo skvěle.

Velmi brzy se stalo to, co se stát nemělo, na trestnou lavici šel po faulu Horák a hosté šťastnou tečí Přibyla mohli jít po vyrovnání do klidu.

Pak měli Zlíňané dvakrát možnost hrát přesilovku pět proti třem, dvakrát jí pohrdli a to se prostě počítá.

V nástupu do druhé třetiny další přesilovka, už klasická o jednoho muže, Holík si najel a stadion znovu v euforii. 2:1.

Ovšem pak dvakrát rána do domácích řad. Gól Formana v čase 32.00 napřed rozhodčí neuznali, po přezkumu videa ovšem gól platil.

Zlínští se dostali do křeče, za chvíli, ve 36. minutě, zase udeřili Sparťané, Netík našel Přibyla a hotovo, rozhodnuto. 2:3.

V poslední třetině se touha po vyrovnání kamsi vytratila, sporadické šance měli spíše hosté.

Nic se neděje, v pondělí ale bude nutno vyhrát. V sérii vede Sparta 2:1.