Naděje na semifinále skomírá. Zlín podlehl Spartě 1:4

ZLÍN - Ani druhý domácí zápas proti pražské Spartě ve čtvrtfinále play off zlínským hokejistům nevyšel. Prohráli jej 1:4 a v sérii jsou za stavu 1:3 na pokraji vyřazení. Pokud chtějí pokračovat, musejí ve středu zopakovat výhru z ledu soupeře.

První dvě třetiny patřily jasně Spartě, její hráči měli především daleko lepší pohyb a domácí dostali tři rány zcela po zásluze, když se jim herně pranic nedařilo.

V 10. minutě odstartoval vítězný duel Pražanů pohotově Hlinka. Mnoha výbornými zákroky držel jakous takous naději domácích brankář Kašík.

Ve druhé části hosté svoji dominanci stvrdili ještě dvakrát, když přesně pálil nejdříve Pech a pak už naděje zlínských hokejistů i fandů sfoukl dalším gólem Hlinka.

Ale žlutomodří nic nevzdali, do třetí části zmobilizovali síly. Odměna ale přišla poměrně pozdě. Když skóroval Okál, běžela už 52. minuta.

Tlak domácích pokračoval, přišlo power play, v něm zaváhání Zlíňanů při buly a Kumstát poslal puk přes celé kluziště do prázdné zlínské klece.

Naděje ještě žije, velká ale teď moc není. Ovšem každý zápas začíná za stavu 0:0. I ten středeční v Praze.