Slovácká houpačka. Zdolali Spartu, zkolabovali na Baníku

OSTRAVA - Před týdnem je fanoušci vynášeli k branám fotbalového ráje, teď by je nejraději zašlapali do pekla. Fotbal už je takový. Slovácko nenavázalo na výhru nad Spartou a prohrálo po bezkrevném výkonu na hřišti posledního ostravského Baníku 1:2.

Vůbec nebylo znát, že hraje sestupový tým s mužstvem, které pokořilo kandidáta na titul a čtvrtfinalistu Evropské ligy. Kdepak, hosté pořád tahali za kratší konec provazu a po zásluze přišel trest.

V prvním poločase se v jejich vápně nejlépe zorientoval Hrubý a Heča neměl nárok.

S blížícím se koncem přišla druhá rána. Týž hráč si velmi dobře vyčíhal centrovaný míč a dokonale jej uklidil za slováckého brankáře podruhé.

Za dvě minuty ještě snížil hlavou stoper Slovácka Hofman, ale to už nebylo vůbec nic platné.

Baník Ostrava – 1. FC Slovácko 2:1.