Bod z Teplic. Hodně cenná kořist zlínských Ševců

TEPLICE - Vypadalo to s nimi hodně zle, nakonec ale jeli zlínští fotbalisté z Teplic ve velmi dobré náladě. Bod za remízu 2:2 má velkou cenu a v závěru soutěže se bude počítat.

Přitom se duel vyvíjel pro hosty přímo děsivě. Už v 5. minutě centroval domácí Hora. Brankář Zlína Dostál míč vyboxoval, jenže naprosto nešťastně trefil vracejícího se Jugase a Tepličtí byli ve vedení.

To si pojistili ve 33. minutě. Do dalšího Horova centru z pravé strany se položil Vindrášek a šikovně zametl míč do zlínské branky podruhé.

To už hráli Zlíňané bez svého kapitána Poznara, který musel ze hřiště v 17. minutě.

Brzy po poločase dostali hosté vítanou infuzi. Koreš si zaběhl za domácí obranu o šikovně obstřelil brankáře Grigara.

Vzmach Zlínských pak potvrdil Vukadinovič, když po pěkné akci v 67. minutě vyrovnal.

Zápas skončil smírem 2:2 a bod se na jaře těžce zkoušeným Ševcům rozhodně hodí.