Slovácko v útlumu, prohra 1:3 v Jablonci je docela milosrdná

JABLONEC - Po výhře nad Spartou jako by si fotbalisté Slovácka řekli, že už mají splněno. Čtyři kola před koncem jim opravdu pád ke dnu vlastně nehrozí, což ale neznamená, že by měli své věrné fandy permanentně trápit. To se teď děje.

Do Jablonce mohli mířit Hradišťané zcela v klidu. Což se možná stalo, jenže to byl klid nepatřičný.

Už po čtvrthodině se přesvědčili, že si domácí musejí hodně udobřovat fanoušky i svého šéfa Miroslava Peltu.  A tak ve chvíli odpolední siesty zadních řad Slovácka si Hübschman dokonale načasoval přihrávku na Tecla a ten v naprostém poklidu za nezájmu obrany hostů prostřelil zblízka Heču.

Druhý gól si domácí zabalili v 50. minutě. Mihálik kopl roh, ne zrovna dokonale, namotal se k němu ale na přední tyči Masopust a šťastně zvýšil.

Hosté nestačili a tak je v 66. zaslouženě potřetí vytrestali lepší domácí. Mihálik napálil míč do tyče a pro Doležala byla dorážka absolutní pochoutkou.

Dvě minuty před koncem prokázal neutuchající střelecký apetit Došek a porážka 1:3 je tak docela milosrdná.