Palba pod Ještědem. Přes porážku 3:4 se Zlín zachránil

LIBEREC - Mají radost ze záchrany a mají taky vztek, že prohráli v Liberci 3:4. Fotbalisté Zlína tam totiž třikrát vedli. A přece padli. To se často nevidí.

Zlíňané se ujali vedení, když do rozhozené obrany zaběhl Poznar a pěknou přízemní ranou otevřel skóre. Houpačku ale uvedl poprvé z domácí strany do chodu Pulkrab. Prošel zadními řadami Zlína jako starý mazák a pak už mladíček jen bezchybně vypálil k bližší tyči – 1:1.

Hosté ale hráli dál dobře, Koreš pěkně vypálil do tyče a Jordan, který už zvedal ruce nad hlavu, naštěstí stačil reagovat a posadil hosty podruhé na koníka.

Jenomže domácí hrající o cenné třetí místo byli také hodně produktivní. Poločasové vedení Zlínských pak smázl po hodině hry Pulkrab.

V 68. minutě zase vedli Páníkovi svěřenci, znovu díra v zadních řadách domácích a Vukadinovič pohodlně  – 2:3.

Pak ale přišly další dvě zlé chvíle zadních vojů hostů a stoper Hovorka poslal Zlíňany domů po výsledku 4:3 s velmi smíšenými pocity.

Mají záchranu, ale prohráli zápas, který měli hodně dlouho ve svých rukou.