Slovácko se loučilo doma výhrou. Olomouc porazilo 2:1

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Trenér Habanec po téměř čtyřech letech naposledy před domácími fandy, Libor Došek stejně tak. Na nostalgii loučení si ale fotbalisté Slovácka hrát nemohli. Ani na to, že v lize podrží skorosousedy z Olomouce.

Sigma hraje celou sezónu mizerně. Ve 22. minutě ukázal Hála, jak to s Hanáky je. Mohl pálit jak chtěl, ale lehkou střelou z výborné pozice nechal vyniknout brankáře Heču.

Trest přišel ve 40. minutě. Šindelář shodil v šanci Koného. Dostal červenou kartu a Valenta pokyn k zahrávání pokutového kopu. A byl naprosto přesný.

Hosté se ovšem zvedli i v deseti. Navrátilova hlavička z 54. minuty byla dokonalá – vyrovnáno.

Jenže ještě hezčí kousek hlavou předvedl za dalších pět minut domácí Diviš, ani brankář Buchta na jeho ránu neměl nárok.

Slovácko – Sigma 2:1, naděje Hanáků ale ještě žije, Příbram si také hraje s ohněm a má před posledním kolem jen o dva body víc.