Na závěr zase remíza. Zlín – Bohemians 1905 1:1

ZLÍN - Jen třinácté místo za rovných 30 bodů. Po podzimu sešup o sedm příček a na závěr remíza v zápase, který měli vyhrát. Fastav Zlín při svém loučení jen "plichtil" s Bohemians 1905 1:1.

Zlínští fotbalisté už hráli bez hrozby sestupu, Klokani přijeli pro bod a také si jej odvezli, třebaže hráli více než půl hodiny bez vyloučeného stopera Šmída.

Už v první půli měly oba týmy několik pěkných příležitostí, skóre ale zůstalo v první části bez pohybu. Brankář hostí Zlámal si poradil například s ránou Vukadinoviče a následně trefil Jordan tyč.

Zlobili i hosté, střela Schicka byla hodně nebezpečná a skončila těsně vedle.

V nástupu do druhého poločasu se v 52. minutě prosadil bleskurychlým pohybem Jordan, pak propálil Zlámala mezi nohama.

Za chvíli bylo s hosty ještě hůře. Unikajícího Koreše stáhl k zemi Šmíd a pykal červenou kartou.

Trestný kop z výborné pozice ovšem napálil Vukadinovič málo nebezpečně nad branku.

V 76. minutě přišla pohroma pro domácí, po centru z levé strany neudržel brankář Dostál míč a Schick se zblízka snadno prosadil.

Pak mohli domácí slavit ještě nejméně dvakrát, ale jak Jugase tak i Poznara výborně vychytal Zlámal.

Suma sumárum jen remíza 1:1 a třinácté místo pro nováčka.